Nabídka spolupráce a výdělku

Způsoby spolupráce


Varianta 1 - agenti bez smlouvy - zprostředkovatel mezi TMG CZ a klientem

Agent získává klienty, které nahlašuje buď emailem či telefonicky agentuře TMG CZ, a získává provizi vždy 3% ze zisku. Mezi tyto agenty obvykle patří: jednotlivci, solária, kadeřnictví, kosmetické salóny, fitness centra aj.

Agentům bez smluvní dohody se provize vyplácí vždy potom, až agentura TMG CZ obdrží celou částku ceny zájezdu od klienta. Agent vystaví fakturu a obdrží provizi na účet či v hotovosti (výdajový doklad). Ideální je, pokud agent vlastní živnostenský list, ale není to podmínkou.

Varianta 2 - agenti se smlouvou

Agent, který se zprostředkovací agenturou TMG CZ s.r.o. uzavře (písemně) smluvní dohodu o spolupráci, musí splnit tyto podmínky:

  • vlastnit živnostenský list (i jako vedlejší činnost)
  • vlastnit notebook (počítač), internetové připojení, mobilní telefon
  • měsíčně uhradit pronájem rezervačního systému €70 zprostředkovací agentuře TMG CZ (+ BISTRO €20)
  • zúčastnit se školení na používání rezervačního systému a postupu práce při provizním prodeji a práce s klienty (poplatek za školení 2 dny v Německu stojí jednorázově €129 - s ubytováním a stravou; cestu tam a zpět hradí zprostředkovací agentura TMG CZ / pokud bude školení v České republice - město Plzeň - stojí vstupné 1 den bez ubytování €60 + vlastní doprava)

Provize pro smluvního agenta

Agent začíná od provize ve výši 4%, horní hranice závisí na celkovém obratu a domluvě. Provize se bude vyplácet jednou měsíčně, pokud agentura TMG CZ obdrží celou částku ceny zájezdu od klienta. Agent vystaví fakturu a obdrží provizi na účet či v hotovosti (výdajový doklad).

Co Vám nabízíme

IT nástroje: vše, co potřebujete - online databáze, profesionální rezervační systém, webové stránky - pro Vás máme k dispozici.

Okamžité platby: platbu očekáváme od klienta přímo. Nemusíme tak potom čekat na platby nebo vymáhat nedoplatky.

Prodej: vzhledem k tomu, že pro Vás všechno připravíme, můžete se pak plně soustředit na prodej zájezdů a zvyšování Vašich příjmů.

Příklad kalkulace Vaší provize

Pokud prodáte jeden zájezd týdně, může výpočet vypadat takhle:

  • 750 € x 2 osoby x 52 týdnů = 78000 € roční obrat
  • 78000 € roční obrat x 5% provize = 3900 € za rok nebo 325 € za měsíc, to je zhruba 8200 Kč měsíčně pro Vás za pouhý jeden prodaný zájezd týdně!
  • u dvou provedených rezervací týdně je to 650 € za měsíc
  • u tří provedených rezervací týdně je to už 975 € za měsíc!

A teď si představte, že následující rok se tento vývoj opakuje, avšak Vaši klienti se k Vám z předchozího roku nadále vracejí a rezervují si přes Vás opět nadále svoje vytoužené cesty.

Kontaktujte nás

V případě nezávazného zájmu o navázání spolupráce kontaktujte prosím slečnu vas partner na čísle +49 160 95631918 nebo na e-mailu info@tmg-reisen.cz Nennen Sie bitte bei Kontaktaufnahme die Partnernummer:5979